+420 606 381 490 +420 416 736 077 U Studně 359/3 Litoměřice 412 01
Ordinační hodiny lékařePo - Pá: 07:30 - 13:00Ordinační hodiny dentální hygieny Od 1.4.2022 dentální hygiena přímo v ordinaci pozastavena, můžeme však doporučit jiné dentální hygienistky. Pro více informací kontaktujte recepci.

Protetická stomatologie

Protetická stomatologie umožňuje nahradit velký rozsah ztracených tvrdých zubních tkání, případně celých zubů. Ve spolupráci se špičkovými laboratořemi u nás zhotovujeme fixní i snímatelné náhrady.

Fixní náhrady

Zhotovujeme estetické fasety, onlaye, korunky a můstky. Tyto náhrady je možné zhotovit z různých materiálů jako je kov, pryskyřice, kompozit nebo vysoce estetická keramika. V souvislosti s fixními mosty využíváme i moderních skleněných pilířů, které nám pomáhají v rozšíření rozsahu fixních prací bez nutnosti drahé implantologie a zabraňují nutnosti fixní mosty kombinovat se snímací náhradou.

Snímatelné náhrady

Snímatelné náhrady nabízíme také ve více variantách. Zhotovujeme klasické náhrady z pryskyřice hrazené pojišťovnou, ale také nadstandardní náhrady s litými kotevními prvky, nesponové náhrady nebo pružné bezkovové náhrady z materiálu Deflex.

Postaráme se o váš zdravý a krásný chrup!

Soukromá stomatologická ordinace MUDr. Pavla Hrušková