Upozornění

Vážení pacienti,

jako každý rok nastává období krásných teplot, které lidi láká trávit, co nejvíce času venku či využít možnosti a vyrazit někam k moři. 🙂 Bohužel je s tímto obdobím spojený i jistý nešvar, že lidé zapomínají na své objednané termíny a to nejen v rámci dopolední ordinace, ale také v rámci dentální hygieny. Často se tak děje i přes upozornění SMS zprávou den před termínem. Díky tomu ale v naší ordinaci vznikají zbytečné prostoje, které jsou velmi omezující, jak pro nás, tak ale i pro pacienty, kteří by případný volný termín mohli využít.
Proto Vás, co nejsrdečněji žádáme, abyste si zkontrolovali svůj termín návštěvy a v případě, že nebudete moct dorazit, se předem z termínu včas omluvili. Můžete tak učinit telefonicky na číslech 416 736 077 (pevná linka) nebo 606 381 490 (mobil) či emailem – recepce@hruskovamudr.cz a to během našich ordinačních hodin pondělí-pátek 7:30 – 13:00.

Děkujeme a přejeme krásné prožití Vašich letních dovolených.

MUDr. Pavla Hrušková a kolektiv ordinace

Aby mé stránky správně fungovaly a lépe vyhovovaly vašim požadavkům, využívám šikovné soubory cookie, které ukládají informace ve vašem prohlížeči.