Nový scanner 3shape v ordinaci

NOVINKA

Jsme rádi, že Vám po dlouhé době rozhodování a příprav můžeme konečně odhalit novinku, která bude v následujících týdnech uvedena v naší ordinaci do provozu. Staneme se tak první ordinací klasické stomatologie v Litoměřicích, která tuto možnost bude využívat. A o co se tedy jedná?

Jde o rozšíření vybavení ordinace a to o intraorální skener firmy 3Shape. Skener bude kupříkladu využíván při preventivních prohlídkách pro zlepšení monitoringu stavu chrupu pacienta v oblasti postavení zubů, orthoanomálií či zubních kazů. Zároveň bude využíván v rámci protetických řešení, jako jsou korunky či můstky, kdy zároveň dojde ke zrychlení celého procesu a také ke zlepšení komfortu pacienta, neboť skener nahradí nepříjemné otiskovací hmoty a také případnou nutnost jejich opakování. Použití skeneru je tak tedy vhodné i pro děti. To vše navíc bez doplatku pacienta.

Pořízení skeneru je pro ordinaci velkou investicí, která byla učiněna v souvislosti s modernizací laboratoře, která je již v současné době obdobným laboratorním skenerem vybavena. V důsledku využití obou skenerů tak dojde k eliminaci manuálních chyb díky lidskému faktoru. V dohledné době ordinace taktéž uvažuje o koupi 3D tiskárny, která by zrychlila proces výroby ochranných korunek a mostů.

 Jsme rádi, že svým pacientům můžeme poskytnout jen to nejlepší a těšíme se na Vás v naší ordinaci.